Bilgi Talep Formu
BİLGİ TALEP FORMUMODLARIMIZ

AİLENİZ MUTLULUĞUN
EN BÜYÜĞÜNÜ HAK EDİYOR


Mod Bahçelievler’de bulunan 84 dairenin tamamı, ailelerin konforu için tasarlandı. 1+1 dairesi bulunmayan Mod Bahçelievler, bölgede bu özelliğe sahip tek proje konumunda. 2+1’den 4+1’e daire seçenekleri bulunan projede, tüm daireler büyük metrekarelerde inşa ediliyor. Her daire, büyük ve huzur dolu yaşam alanlarına dönüşüyor.

Modu daima mutluluk olan bir yaşam için tüm aileleri Mod Bahçelievler’e bekliyoruz.
KAZANMAK İSTEYEN İÇİN
YATIRIM MODU HAZIR


İstanbul’un en değerli aksı, Yeşilköy Havalimanı-Basın Ekspres-TEM bağlantı yolunun üzerinde konumlanan Mod Bahçelievler, tüm yatırımcılara çok büyük fırsatlar sunuyor. Metro ve metrobüse de çok yakın bir konumda bulunan Mod Bahçelievler’de isteyen yaşamıyla isteyen yatırımıyla kazanıyor.

Burada her yatırım kazanca, her ev mutluluğa açılıyor.
BURADA YAŞAMIN MODU
YEŞİLİN HER TONU


Mod Bahçelievler’de doğa her dairede sizinle. Bahçe katlarından direk yeşilin tazeliğine açılan teraslar, ağaçlarla iç içe yaşayan balkonlar veya siteye girdikten sonra evinize kadar size eşlik eden ağaçlar...

Toplam 5000 m2’lik peyzaj alanıyla Mod Bahçelievler’de nefes her yerde, yeşil her evde.
MUHABBETİNİZ
BOL OLACAK


Nerede o eski komşuluklar, dediğinizi duyar gibiyiz. O eski komşuluklar şimdi Mod Bahçelievler’de yeniden canlanıyor. Yatay mimaride, her katta en fazla 4 daire olarak planlanan Mod Bahçelievler’in komşuluk ilişkilerine imkan tanıyan bir yapısı bulunuyor.

Eskilerin aşina olduğu o keyifli komşuluklar ve o sonu gelmeyen sohbetler Mod Bahçelievler’de yeniden hayat buluyor.
HAYATIMIZ ÇOCUK
MODUMUZ EĞLENCE


Mod Bahçelievler’de yaşam çocuklara güzel. Kapalı havuzu, çocuk oyun alanları, geniş bahçesi ve yeşil alanlarıyla Mod Bahçelievler; tüm çocuklara eğlence dolu bir yaşam sunuyor.

Burada hayat size hep gülüyor... Çünkü Mod Bahçelievler’de çocukların yüzünden gülümseme hiç eksik olmuyor.
HER KULAÇ
BİR MUTLULUK


Her sabah günün veya her akşam ayın ilk ışığıyla havuza girdiğinizi düşünün. Şimdi de sabahın tüm mahmurluğunu veya günün tüm yorgunluğunu suya bıraktığınızı düşünün... sudan çıkarken yenilendiğinizi...
Bundan daha büyük mutluluk olabilir mi?
HUZUR ÇOK
YAKININIZDA...


Mod Bahçelievler’de tazelenmek için birçok farklı yol mevcut. Erkekler ve kadınlar için ayrı tasarlanmış fitness salonu, sauna ve buhar banyosu imkanlarıyla, hayatın tüm yorgunluğundan ve stresinden kurtulabiliyorsunuz. İstediğiniz an huzur buluyor, istediğiniz an güç topluyorsunuz.

Gününüz nasıl geçerse geçsin, sonunda daima huzur buluyorsunuz.
İSTANBUL BİR YANA
MOD BİR YANA


Mod Bahçelievler’de İstanbul’un kargaşasından uzak, güvenli bir hayat sizi bekliyor.

24 saat aktif kameralı güvenlik sistemleri ve açık-kapalı otopark imkanlarıyla aklınız ne sevdiklerinizde kalıyor, ne de aracınız da.